Szerző Téma: Pénteki piknik nyári sorsolás  (Megtekintve 3022 alkalommal)

Tyukanyo.hu

• Administrator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 1851
Pénteki piknik nyári sorsolás
« Dátum: 2011. augusztus 31. 09:44:29 »
Eljött a nagy nap! Nagyon köszönjük, hogy velünk voltatok a nyáron és hoztátok a jobbnál jobb ötleteket.

Készítettünk egy listát a pikniken résztvevőkről, minden hozzászóló kapott egy sorszámot. Ahogy ígértük, aki többször jött, az többször került bele a kalapba.
Természetesen mi, tyúkanyók, nem veszünk részt a sorosláson. Ahogy már megszokhattátok, a random.org-ot hívtuk segítségül.

Ajándék

Az ajándék mesekönyvek nyertese:

Gratulálunk Almababa , kérlek, írj egy címet privát üzenetben, hogy postázni tudjuk a mesekönyveket.

Az ajándék ékszer-szett nyertese:

Gratulálunk Morcoska, kérlek, írj egy címet privát üzenetben, hogy postázni tudjuk a szettet.

A további két ajándékunk sorsolásán azok vehettek részt, akik legalább 2 vagy 3 alkalommal hoztak valamit a pénteki piknikünkre. Újra sorszámoztuk a listát, majd ismét a random.org-ot hívtuk segítségül a sorsoláshoz. Íme az új lista:

SEW liberated angol nyelvű varrós könyv rengeteg ötlettel, leírással, színes képekkel, azok között sorsoltuk ki, akik legalább 2 alkalommal hoztak valamit a piknikes kosarunkba.

A nyertes:

Gratulálunk Vegazus, kérlek, írj egy címet privát üzenetben, hogy postázni tudjuk a könyvet.

Fiskars Inspiration GLORIA általános olló, azok között sorsoltuk ki, akik legalább 3 alkalommal hoztak valamit a piknikes kosarunkba.

A nyertes:

Gratulálunk Divin, kérlek, írj egy címet privát üzenetben, hogy postázni tudjuk az ollót.

« Utoljára szerkesztve: 2011. augusztus 31. 10:48:27 írta Tyukanyo.hu »

Vegazus

• tojgli
  • *
  • HSZ: 55
Re:Pénteki piknik nyári sorsolás
« Válasz #1 Dátum: 2011. augusztus 31. 16:55:59 »
Jujj de jó!! :) Valahogy megéreztem, hogy ma fel kell jönnöm ide és megnézem a hozzászólásokat, de nem tudtam, hogy most van a sorsolás! Nagyon örülök hogy nyertem, köszönöm szépen! Igazán örülök, mert pont ennek a könyvnek örültem volna amúgy is a legjobban. Írom a privát üzit és köszönöm még egyszer! :)

divin

• tojgli
  • *
  • HSZ: 42
Re:Pénteki piknik nyári sorsolás
« Válasz #2 Dátum: 2011. szeptember 1. 17:20:38 »
Hú! Nagyon örülök! Köszönöm szépen!