Kismama > Iskolába járunk

Mivel ajándékozzátok meg a tanítónéniket?

(1/4) > >>

Lilli:
Minden tanévzáró ünnepség alkalmával elhalmozzák a tanítókat pedagógusokat virágcsokrokkal, bonbonokkal a szülők. A virágcsokor elhervad, a bonbont elfogyasztják.
Évről évre arra törekszünk, hogy valami egyedi, személyes, maradandó emlékkel kedveskedjünk a gyerekek tanítóinak. De ez évről évre nehezebb feladat, hiszen mindig ki kell találni valami újat, valami eredetit.   :happy8:

Ha van ötletetek ide leírhatnátok, nagy segítség lehet másoknak is, ha hasonló dolgon törik a fejüket.

Napocska:
Igen ez jó kis fejtörés évről évre nekünk is. Mi pedagógus napot és tanév végét összevonjuk és így kap egy a lánykák által készített ajándékot. 
Facebookra töltöttem épp fel a mi saját utóbbi években készült ajándékainkat, van közte tanév végi és karácsonyi is.
Regisztráció nélkül is végig nézhetőek a képek.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.154215034645994.39140.154149834652514&type=1

Idén névre szóló kulcstartókat varr a lányka 12 darabot, ezért náluk általába fontos szempont, hogy gyorsan elkészülhessen és ne kerüljön 1000 ft-ba darabja.

Lilli ti i miket szoktatok készíteni? Jól jönnek a friss ötletek.

Napocska:
Van még egy ötlet ami nekem nagyon tetszik, de ez igazából osztály közös ajándéknak tökéletes.

Gyöngy fa, egy egy ágat egy egy gyerek készít el és az van egy nagy fává össze dolgozva.

A blog itt érhető el ahonnét a kép és az ötlet származik

Zsuzsi:
mi ovis búcsúztatóra csináltunk olyan egy óvónéninek, hogy digitális scrapbookkal felturbóztam képeket a gyerekekről, vettem egy jópofa üres könyvet, minden páros oldal egyik oldalára rajzoltattam a gyerekekkel, a szemben lévő oldalra ragasztottam fényképet (nem csak a saját gyerekeimmel, természetesen :) az egész csoporttal).
Ezt sulisoknál meg lehet oldani úgy is, hogy írjanak is bele.

De varrtam már óvónéniknek egyforma táskákat is, ezt is lehet tanító néninek.

Idén búcsúzunk a 4. osztályos osztályfőnökkel, nem én találtam ki az ajándékot de nem is tetszik kovácsoltvas gyertyatartó gyertyákkal, jó sok pénzért.

Zsuzsi:
Mire nem jó, ha blogol az ember :)

itt vannak a táskák:
http://szkrep2.blogspot.hu/2008/05/ajndk-az-vnniknek.html

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése