Beszélgetősarok > Észrevételek

Kíváncsiak vagyunk a véleményedre!

(1/2) > >>

Zsuzsi:
Kedves Olvasóink,
nagyon kíváncsiak vagyunk, Ti hogy látjátok a honlapot és a fórumot.
Olvassátok-e az összes témát, vagy csak egyet-egyet?
Ismeritek/használjátok a facebook-oldalunkat?
Ismeritek-e a honlapot is, vagy csak a fórumot látogatjátok?
Miről olvasnátok még szívesen?
Mit tartotok az oldal erősségének és gyengeségének?

Szóval bármi, ami eszetekbe jut az oldalról, és szeretnétek velünk megosztani... itt az alkalom!

Április hóban ez nyereményt ér! Azok között sorsoljuk ki április havi nyereményünket, akik megosztották velünk ebben a topikban a véleményüket.

Madulafa:
Sziasztok!

Valamikor véletlenül találtam erre a honlapra, és habár csak havonta egyszer - kétszer tudok belépni, olyankor át szoktam böngészni a még nem olvasott írásokat, hozzászólásokat is.
Nem vagyok közösségi oldal tag, ezért nem is olvasom azokat, és sajnálom, hogy ezáltal hátránnyal indul bárki, aki hozzám hasonlóan nem "tagolódott". Azt, hogy blogot nem írok, inkább elfogadom hátránynak.

További sok sikert, minden jót, és áldott húsvétot mindenkinek!

N.

Timi:
Sziasztok :)!
Én még csak ismerkedem az oldallal, tetszik :)
Egy kicsit megakadtam mikor hozzászólást akartam írni, mert nem találtam rá opciót, aztán kizárásos alapon a "válasz" lehetőséggel sikerült :)
Sok jó olvasni való van, hasznos témákat böngészhetek, nem mellesleg, örülök a havi játéknak :)

csmarta24:
nagyon tetszik az oldal, sok jó olvasnivalót találok és a játékok is tetszenek:)

Monica:
Igazából én csak a fórumokat szoktam olvasgatni, hetente egyszer benézek és az új hozzászólásokat elolvasom. Véleményezni időhiány miatt nem szoktam.
Facebook elérhetőségről nem tudtam, és azt sem, hogy van honlap.
De majd most megkeresem!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése