Szerző Téma: Pénteki piknik 2011 szeptember 30.  (Megtekintve 4077 alkalommal)

Tyukanyo.hu

• Administrator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 1851
Pénteki piknik 2011 szeptember 30.
« Dátum: 2011. szeptember 30. 08:30:41 »
Pénteki piknik 2011 szeptember 30.

Ha péntek, akkor az már hétvége - és ha hétvége, akkor csináljunk valami jópofa dolgot! Piknikezzünk együtt! Méghozzá kreatívan.
Mutasd meg, mi van a te kreatív piknikes kosaradban! Alkottál valamit? Van egy jó ötleted? És
megosztanád velünk is? Nagyon örülnénk neki  :color:

Itt mutathatod meg, mi van a mai Piknik kosaradban.

Ha nem ismered a szabályokat, itt elolvashatod.

Szeptemberben se maradtok ajándék nélkül, ha velünk Piknikeztek péntekenként.
Ikeában készlethiány van a termékből, amit szeptemberre megszavaztatok nyereményként, ezért némileg módosul a megnyerhető csomag, elnézést kérünk érte.

E havi nyereményünk ANSTÄNDIG kicsi spirál füzet és 12 db színes ceruza

2011. október 4-én sorsoljuk ki a nyereményt azok között, akik legalább 1 alkalommal hoztak valamit a piknikes kosarunkba szeptemberben.

Ha kíváncsi vagy, kinek mi van a mai kosarában, látogasd végig a belinkelt oldalakat -és ne félj kifejezni szavakkal is, ha valami a kedvedre való. Pár kedves szó mindenkinek jól esik  :love2:
« Utoljára szerkesztve: 2011. október 7. 09:10:12 írta Napocska »

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6137
    • Tyúkanyó.hu
Re:Pénteki piknik 2011 szeptember 30.
« Válasz #1 Dátum: 2011. szeptember 30. 12:55:17 »
Volt egy cikkünk lassan két éve azzal a címmel hogy Légy Számító!.  Akkor kezdtem el kialakítani a mi Info falunkat. Ma már mondhatom jól működik, az elmúlt időszakban jól vizsgázott.

Az étkező asztal felett kapott helyet , mert itt fordul meg az egész család legtöbbször. Mi hatan élünk együtt ebből 3 iskolás korú gyerek van , de kettő már olyan nagy hogy saját maga szervezi életét.

A mi infó falunkon van egy havi naptár négy A4 lapra  kinyomtatva, hogy jól látható legyen. kezdetekben kézzel írtuk, ma már rászoktunk a Google naptár programjára. Megosztottuk egymással a naptárainkat, így mindenki írja a sajátját én meg láthatom a családot is érintő összes eseményt. Szeretem mert nem kell egy eseményt sok helyre felírni.
Ezenkívül hogy tudjam ki mikor ér haza és ha kell hol keressem mindenkinek ki van rakva az órarendje. Órarend nálunk olyan, hogy jelezve van rajta a tanár is és a terem száma is. Így ha véletlenül be kell suliba menni hozzájuk tudom merre keressem őket.

Meg van egy nagy parafa táblánk amit kicsit átalakítottam és igazából ez az amit a piknikre hoztam.
Szeretem parafa táblát de nagyon félek tüskéktől főleg hogy nálunk most is van picur gyerek , akinek nagyon nem szeretnék a szájából olyan kis rajzszöget kiszedni.  Így aztán pár facsipeszt ragasztottam fel ragasztó pisztollyal a parafa táblára. Így  bármit fel tudok tenni, csekkeket, fontos levelet, fontos üzenetet, de mégse kell féltenem kicsi lányt.

Szóval nálunk így néz ez ki:

Képre kattintva kicsit nagyobba is látható

Napocska - :icon_sunny:Blogom

Vegazus

• tojgli
  • *
  • HSZ: 55
« Válasz #2 Dátum: 2011. október 1. 22:16:46 »
Jó ötlet ez a csipesz, így a parafa se megy tönkre a sok szurkálástól. És sokkal szebb is. :)

divin

• tojgli
  • *
  • HSZ: 42
« Válasz #3 Dátum: 2011. október 4. 11:31:27 »
Szerintem is nagyon jó ötlet ez a parafatábla.

Pénteken megtartották a szüreti bulit az iskolában. Lehetett kézműveskedni is. A kisfiam decoupage-olt Wc papir gurigából szalvéta gyűrűt, készített termésekből, száraz virágokból kiskosarat és festett textil táskát. Nekem ez tetszett a legjobban. Levelet be kell festeni textil festékkel, majd a táskára nyomdázni. Lehetett volna még ajtódíszt is készíteni hungarocell koszorúból, ( mintalyukasztóval kivágott leveleket ragasztottak rá, vagy őszies színű anyagot tűzögettek rá), de nekünk már nem jutott alapanyag, így erről le kellett mondani.
Megígértem, hogy ezeket majd itthon is kipróbálhatja, úgyis jön a rossz idő.
Mindenkinek szép hetet!

Tyukanyo.hu

• Administrator
  • tyúkanyó
« Válasz #4 Dátum: 2011. október 4. 15:51:25 »
Jövünk a sorsolással estig, már csak picit kell izgulnia, ki lesz a nyertes.

2011.09.02
   1 Morcoska
   2 Vegazus
2011.09.09.
   3 Divin
   4 Morcoska
   5 Vegazus
2011.09.16
   6  Morcoska
   7  Vegazus
2011.09.23.
   8 Vegazus
   9 Divin
   10 Divin
   11 Almababa
2011.09.30
   12 Divin

Tyukanyo.hu

• Administrator
  • tyúkanyó
« Válasz #5 Dátum: 2011. október 4. 15:58:14 »
Köszönjük, hogy szeptemberben is velünk voltatok és jobbnál jobb ötleteket hoztatok a kosarunkba. Most is a random.org-ot hívtuk segítségül a sorsoláshoz.

A szerencsés nyertesünk Almababa lett , gartulálunk, kérlek küld el a címedet, hogy postázni tudjuk a nyereményed.