Szerző Téma: Hogyan mondtam el?  (Megtekintve 4137 alkalommal)

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6643
  • Tyúkanyó
Hogyan mondtam el?
« Dátum: 2010. Február 24. 08:23:44 »
Arra lennék kíváncsi, Ti hogyan mondtátok el a párotoknak, rokonoknak, barátotoknak, hogy kopogtat a gólya?  :stork:

Mi általában csak úgy, minden faxni nélkül közöltük másokkal -egy kivétel volt, amikor a 3. babánkat vártuk. Elutaztunk a szüleimhez, és megkérdeztem aput, mondta-e a hugom, hogy érkezik a 3. unokája. Apu rögtön felhívta hugomat, aki persze semmiről sem tudott. Mire én: nem mondtam, hogy náluk érkezik  :happy7:
Az olvasó nők veszélyesek!

VeronikaBLne

• naposcsibe
  • **
  • HSZ: 120
Re:Hogyan mondtam el?
« Válasz #1 Dátum: 2010. Április 9. 12:43:41 »
Az ikerfiaim érkezése mindenkinek az életét képezte, mert lombikbébi program keretein belül fogantak és születtek.
De... mikor azt írja az orvos, hogy nem lehet gyermekünk fizikális akadályok miatt csak lombikkal, és 1,5 évig nincs peteérés sem, akkor bizony nagy megdöbbenés, mikor 33 hetesen azt mondja a doki, hogy ne gyógyszert írassak mert nem vagyok halálos beteg, hanem beutalót adna a genetikára!  :icon_pale:

És ez nem vicc!!!! Azt hittük nagyon beteg vagyok, az ikrek 1,5 évesek voltak, a kilók nem mentek le, a hormonháztartásom gyakorlatilag a feje tetején állt, peteérés nem volt, a petevezetékek el voltak záródva...

Egyszerűen hazamentem, benyitottam, megpillantottam a férjemet, ő a patakokban folyó könnyeimet... mi baj? Ráborultam, és mondtam: nem vagyok beteg, csak 33 hetes terhes!

Féltünk, hiszen lemaradtunk minden vizsgálatról. Féltünk, mert a fiúk még kicsik voltak. Féltünk, hogy miként lehetséges ez? Féltünk, hogy mit szól a tulajdonos, mert albérletben laktunk!

Akkor biztosak voltunk valamiben: A fiaim hármasikreknek indultak, egy babát elvett a jóisten azért, hogy a másik kettő egészséges legyen. Amit akkor elvett, azt később visszaadta! AJÁNDÉK VOLT A LÁNYOM! KARÁCSONYI AJÁNDÉK! (dec. 25-én hajnal 2-kor született meg!)

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6643
  • Tyúkanyó
Re:Hogyan mondtam el?
« Válasz #2 Dátum: 2010. Április 9. 15:34:12 »
Elképesztő történet -de milyen szép a vége :)
Az olvasó nők veszélyesek!