Szerző Téma: Kínál  (Megtekintve 5745 alkalommal)

fkisjudit

• naposcsibe
  • **
  • HSZ: 169
  • Jutus
    • Jutus
Kínál
« Dátum: 2010. Február 11. 20:17:55 »
Én nem árulok semmit,de szeretném elmondani,hogy a zsibvásáron most láttam 1ft-ért hímző fonalakat,ha  szükséged lenne rá esetleg.Még 20 vagy21 óráig lehet rá licitálni és úgy látom nem kell senkinek. :D
Nekem rengeteg van és olyan rossz látni a sok kallódó fonalat! :D :D :D
Jutus

VeronikaBLne

• naposcsibe
  • **
  • HSZ: 120
Re:Kínál
« Válasz #1 Dátum: 2010. Április 12. 14:59:23 »
Szia Jutus!
Lehet, hogy oltári kuka vagyok, de hol van az a zsibvásár? Megadnád a webcímet?
Köszike!

fkisjudit

• naposcsibe
  • **
  • HSZ: 169
  • Jutus
    • Jutus
« Válasz #2 Dátum: 2010. Április 12. 19:17:25 »
Szia Veronika!

http://www.zsibvasar.hu/ Itt találod,sok jó dolog van fent,olyan mint a tesz-vesz,csak nem kell jutalékot fizetni.
Jutus

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 5819
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #3 Dátum: 2010. Április 24. 18:57:03 »
Elajándékoznám ezt az újságom, kaptam ajándékba, de már magamnak is megvettem régebben.

www.kepmegoszto.com
Napocska - :icon_sunny:Blogom

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6593
  • Tyúkanyó
« Válasz #4 Dátum: 2010. Május 22. 09:27:15 »
Ikeás hintapad gyerekeknek, 2 személyes, használt, eladó. 3000.-. Ha érdekel, írj pü-t :)
Az olvasó nők veszélyesek!

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • Tyúkanyó
« Válasz #5 Dátum: 2010. Szeptember 21. 17:40:13 »
Ikeás hintapad gyerekeknek, 2 személyes, használt, eladó. 3000.-. Ha érdekel, írj pü-t :)
már nem aktuális

bmarci

• tojgli
  • *
  • HSZ: 5
« Válasz #6 Dátum: 2011. Február 14. 21:19:51 »
Sziasztok!

Orvosi fülbelövés újszülött kortól! A következő linken bővebb információt olvashattok, számos településen ingyen házhoz kiszállással: http://csecsemofulbeloves.ewk.hu

bmarci

• tojgli
  • *
« Válasz #7 Dátum: 2011. Április 15. 13:05:59 »
Sziasztok! Kedves lányos anyukák, egyszer eljön az idő, amikor elhatározzátok, hogy kilövetitek picitek fülét! Mi fülbelövést vállalunk csecsemőkortól professzionális eszközökkel! Kérlek osszátok meg velünk tapasztalataitokat a fórumon! A kérdéseitekre is szívesen válaszolunk!

Professzionális fülbelövés csecsemőknek, kisgyerekeknek!
Kifejezetten a babák számára kifejlesztett Blomdahl márkájú professzionális fülbelövő készülékkel történik a fülbelövés. Speciális, eldobható kapszulákban helyezkednek el egyenként a fülbevalók, (nem érünk hozzá) 100% sterilitást biztosít! A fülbevalók hátulja egyedi pillangós végű, amelynek köszönhetően nem nyomja a baba fülét.
Orvosi plastic és golden/natural titanium anyagból készültek, teljesen antiallergén, nikkelmentes anyagból, amelyet a szervezet tökéletesen be tud fogadni, még az aranyra és egyéb fémekre érzékenyek is viselhetik, ez Magyarországon egyedülálló!!! A fülbevalók mindegyike SWAROVSKY kristállyal díszített!

Ha azt akarod, hogy a babád füle biztosan ne gyulladjon be, fájdalommentes és kíméletes fülbelövést szeretnél a picinek válassz minket!

Budapesten, Szegeden, Kecskeméten, Esztergomban, Kaposváron, Kiskunhalason, Kiskőrösön és környékén (stb) házhoz is megyünk, hogy a babák, kisgyerekek komfortérzete maximális legyen!

Most akciós áron 6000 Ft-ért, amely a fülbevalókat is tartalmazza!!!

Ha bármilyen kérdésed van szívesen válaszolok!
06705979740

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • Tyúkanyó
« Válasz #8 Dátum: 2011. Április 27. 18:50:26 »

hildiko74

• tojáshéj
  • *
  • HSZ: 2
« Válasz #9 Dátum: 2012. Január 1. 23:04:14 »
Vannak új, német rövidáruim, csipkeszalag, cérnák, cipzárak, gombok, gumiszalag stb. Kedvező áron  a bolti ár feléért adom. Ha érdekel, légyszíves írj nekem a  hildiko74@gmail.com-ra, küldök fotókat, árlistát. B.Ú. É. K.! Üdv: Ildikó

bmarci

• tojgli
  • *
« Válasz #10 Dátum: 2013. Február 17. 22:20:11 »
Sziasztok! Kedves lányos anyukák, egyszer eljön az idő, amikor elhatározzátok, hogy kilövetitek picitek fülét! Mi fülbelövést vállalunk csecsemőkortól professzionális eszközökkel! Kérlek osszátok meg velünk tapasztalataitokat a fórumon! A kérdéseitekre is szívesen válaszolunk!

Professzionális fülbelövés csecsemőknek, kisgyerekeknek!
Kifejezetten a babák számára kifejlesztett Blomdahl márkájú professzionális fülbelövő készülékkel történik a fülbelövés. Speciális, eldobható kapszulákban helyezkednek el egyenként a fülbevalók, (nem érünk hozzá) 100% sterilitást biztosít! A fülbevalók hátulja egyedi pillangós végű, amelynek köszönhetően nem nyomja a baba fülét.
Orvosi plastic és golden/natural titanium anyagból készültek, teljesen antiallergén, nikkelmentes anyagból, amelyet a szervezet tökéletesen be tud fogadni, még az aranyra és egyéb fémekre érzékenyek is viselhetik, ez Magyarországon egyedülálló!!! A fülbevalók mindegyike SWAROVSKY kristállyal díszített!

Ha azt akarod, hogy a babád füle biztosan ne gyulladjon be, fájdalommentes és kíméletes fülbelövést szeretnél a picinek válassz minket!

Budapesten, Szegeden, Kecskeméten, Esztergomban, Kaposváron, Kiskunhalason, Kiskőrösön és környékén (stb) házhoz is megyünk, hogy a babák, kisgyerekek komfortérzete maximális legyen!

Most akciós áron 6000 Ft-ért, amely a fülbevalókat is tartalmazza!!!

Ha bármilyen kérdésed van szívesen válaszolok!
06705979740