Kézművesség > Karácsonyi készülődés

Adventi naptár játék

<< < (2/3) > >>

Monica:
Én tölcsért csináltam kemény színes papírokból, és aranyból pedig csillagokat vágtam ki, erre írtam a számokat és ragasztottam fel a tölcsérekre. A függönykarnisra akasztottam fel a tölcséreket.
1 évesen valami fincsi szörpi vagy gyümi volt benne.
2 évesen puzzle, autók, több részes vonat darabjai, apró babák, stb.
3 évesen is ragaszkodik a tölcsérekhez. Matricák lesznek benne, és ékszerek :D
Saját készítésű hajcsatok, hajgumik. (Dekorgumiból virágokat vágok ki és egyéb formákat, ezeket ömlenyragasztóval rögzítem a hajcsat alapokra. Apró fa figurákat szintén ömlenyragasztóval a hajgumikra.)

Morcoska:
Szia Monica!

Hajpántot esetleg nem készítettél még? Nálunk most ez a sláger, tegnap néztem a kiscsajnak vmilyen szövetből lévőt, de nagyon drágákat láttam. Erre esetleg nincs ötleted? Miből lehetne készíteni, hol lehet gumis, rugalmas anyagot kapni? (Elég vékonyszálú, és kevés haja van, olyan kellene, ami jól tartja.)

mezeiorsi:

--- Idézetet írta: Morcoska - 2011. november 19. 22:29:03 ---Szia Monica!

Hajpántot esetleg nem készítettél még? Nálunk most ez a sláger, tegnap néztem a kiscsajnak vmilyen szövetből lévőt, de nagyon drágákat láttam. Erre esetleg nincs ötleted? Miből lehetne készíteni, hol lehet gumis, rugalmas anyagot kapni? (Elég vékonyszálú, és kevés haja van, olyan kellene, ami jól tartja.)

--- Idézet vége ---

Én is csináltam hajpántot: http://mezeiorsi.blogspot.com/2011/09/hajpant-egyszeruen.html
rövidárú boltban nagyon szép gumikat lehet kapni. A képen lévő pl. egy melltartópánt anyag (szerintem nem látszik rajta) . Lehet bármilyen anyagból csinálni, akár filcből is (azzal nagyon könnyű dolgozni) és csak a hátsó, tarkó részre teszel gumit.

Napocska:
Lányoknak felvetettük idén csak csokis nyitogatóst kapnak , elég szépet láttunk Kindereset , hát a tiltakozásukat látni kellet volna.
Pedig évről évre szinte ugyan az van csomagjukba és még a zsákjuk is ugyan az de mégis inkább az kell nekik. Nem volna energiám minden évbe más más szákot készíteni ilyen mennyiségbe.
Idén is ceruzák , hajgumik, matricák lesznek a csomagba meg 1 szem szaloncukor.
Hétvégén 96 zsákocskát kell a 4 lánynak elkészítenünk.

Meg talán ha időm engedi, akkor idén végre végleges zsákocskát kap férjem is, eddig övé papírból hajtogatott tartóban volt. De talán idén kap ő is valami véglegeset.

Ti párotoknak készítetek vagy csak gyereknek ha készítetek mi kerül bele?

Tyukanyo.hu:
Köszönjük, hogy elmeséltétek, mi kerül az adventi naptárba nálatok.
Mindenkinek adtunk egy sorszámot és szokásunkhoz híven a Random.org-ot hívtuk segítségül a sorsoláshoz.

1. mezeiorsi
2. divin
3. Morcoska
4. Kavics73
5. Monica

A nyertes a 4 sorszámot kapo Kavics73 lett. Gratulálunk neked, kérlek írd meg  a címedet egy privát üzenetbe, hogy postázni tudjuk az ajándékodat.

Játékon kívül továbbra is várjuk az ötleteiteket, a kész naptárakat itt tudjátok megmutatni nekünk. Nagyon örülnénk ha minél többen megmutatnátok.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése