Beszélgetősarok > Teázó

Ismerjük meg egymást!

<< < (2/7) > >>

tbea:
Jövök én is  :)
5 gyerkőcöt, 4 fiút (10,8,6,4 év) és 1 kislányt (2 év) terelgetünk férjemmel kisebb-nagyobb sikerrel  ;D Egyenlőre itthon vagyok (és itthonról végezhető munka után kutatok, nem sok sikerrel  :'( ), ha sikerül összeszedni valahonnan a tandíjra valót, és felvesznek, akkor jövőre kezdem levelezőn a gyógypedagógiai főiskolát.

Szeretek sütni-főzni (amikor éppen van miből  :angry4: és nem a semmiből kell kihozni valami ehetőt), és szeretek olvasni.

Ma egy blogon jó kis társasjáték ötleteket találtam - lehet, hogy neki is állok, és késztek néhányat.  :)

Zsuzsi! A főzős blogod az titkos? Olyan szívesen olvasnám...

Zsuzsi:
nem titkos, ez az eredeti:
http://taverna.freeblog.hu/ aztán átköltöztem blogspotra:
http://tavernam.blogspot.com/

VeronikaBLne:
Sziasztok!
Akkor leszek a sorban a következő, bár sok hozzászólásból már egy-két dolgot kihámozhattatok! :)

Szintén eladósodott nagycsaládosok vagyunk: iker fiaim 5 évesek voltak máj. 24-én, lányom 3 éves volt karácsony első napján; ovisok. :occasion6:
Férjem kerékpárszerelő, pestre jár bicóval dolgozni innen vörösvárról, ahol kertes házban lakunk - és próbáljuk kiaknázni a kertben rejlő - éhenhalás elleni - lehetőségeket.
Építkezünk, sok minden hiányzik az alapvető élethez szükséges dolgokból (melegvíz, fürdőszoba, rendes kémény, stb, de legalább nem vagyunk kiszolgáltatva semmilyen tulajdonosnak (mint az albérletezés alatt)  :hello2:

Sok szakmám van - amivel anyaként gyakorlatilag semmit nem érek  :'(, jelenleg az ikrekkel vagyok GYES-en, és mellette - hál istennek - éjszaka dolgozom egy pékségben árukiadóként!
Én is kerestem itthonra munkát - hasonló sikerrel, mint tbea.  :(

Gyakorlott "semmiből adok enni" vagyok.  :feeding:

Könnyen esem pillanatokra kétségbe, aztán irány a megoldás.  :crazyperson:

Nagy szerelmem az olvasás, de ezt most nem tudom gyakorolni - szomorúságomra.
Imádok keresztszemezni és üvegmatricázni - ezeket is szeretném csinálni, de mostanában nem ment.
Szeretném megtanulni a foltvarrást, de behalt a varrógépem... mint ahogy most sok egyéb háztartási eszköz (Murphi (?így irják?) dolgozik nálunk rendesen...

Szeretek biciglizni, kirándulni, levegőn tölteni az időt a családdal.  :sunny:

Szeretnék angolul beszélni, egyelőre kicsi sikerrel, talán majd be tudok íratkozni egy nyelvtanfolyamra.

Hát, nagyobbacska dióhéjban ennyi...

VeronikaBLne:
Szia TBea!
Kérlek add meg a címét a blognak, ahol a társasjátékokat lelted!
Köszönöm!

tbea:
Nagyon jó kis blog, érdemes olvasni, csak könnyű ott ragadni  :D Jó szórakozást és kutakodást

A blog neve: jocsontblog

És bírod az éjjeli munkát? Másnap hogy boldogulsz a gyerekekkel? Nem vagy hulla fáradt? És egész éjjeles a meló? (bocs a sok kérdésért)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése