Kézművesség > Szabás-varrás

Szabás-varrás

(1/15) > >>

Zsuzsi:
Varrtál valami szépet mostanában?

Lilli:
Sziasztok!
Én nagyon szeretek varrni, bár nem vagyok varrónő, már több, mint 10 éve varrogatok.  ;D
Ha lennének hasonló beállítottságú kreatív anyukák akik megosztanák tapasztalataikat itt szívesen betársulnék én is.

Napocska:
én is koca varrónő vagyok , hol nagyobb hol kisebb intenzitással, leírásod dobozról érthető volt, ha sikerül még karácsonyig akkor készítek én is próbálkozok készítéssel. Nagyon tetszett az ötleted.

Lilli:
A pici lányod most 2-3 éves körüli, ugye jól emlékszem? Mintha valamelyik bejegyzésedben említetted volna? Ruhákat szoktál neki varrani?

Napocska:
Legkisebb lánykám júliusba volt 2 éves, pár hiányzó ruha darabot varrtam neki, de igazából nem sokat, gyűjtögető vagyok a 3 nagylányról a legtöbb ruha dobozokba várta a sorát. Annak idején anyukám varrta őket meg szerezte nővérétől, ő egy bála bontóban dolgozott a 90 évek elején. Ha sokat varrnék , elméletbe megteszem csak hegyre halom volna, és ráadni se tudnám mikor :(.
De nagylányoknak szokott ez az készülni vagy én általam vagy a sorban második nagylány által. Legtöbb inkább csak kiegészíti ez az szokott lenni nem annyira ruha, de az is akad azért.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése