Beszélgetősarok > Teázó

Minek nem örültél ma ? Morgolódás

(1/2) > >>

Napocska:
Nem csak örömködni szoktunk.

Ma 6 főből 4-gyel orvosnál jártam. Iszonyú rég voltam beteg , de most én is az vagyok.
Nem fer ennyi beteg egyszerre egy családban.

Napocska:
Már 5-en vagyunk betegek, de legalább első fecskék javuló tendenciát mutatnak.

Zsuzsi:

--- Idézetet írta: Napocska - 2010. október  7. 09:23:30 ---Már 5-en vagyunk betegek, de legalább első fecskék javuló tendenciát mutatnak.

--- Idézet vége ---
jobbulást nektek!

Lilli:
Ide beírhattam volna a minap, amikor egy óvatlan mozdulattal kikapcsoltam a fényképezőt, mielőtt a jelzőfénye kialudt volna és ezzel az ártalmatlannak tűnő mozdulattal egyúttal tönkre is tettem a memóriakártyát.  :-[
A férjecském azt ajánlotta, adjam el a régi varrógépem és az árából vehetek egy memo kártyát a fényképezőbe.
Több okból is bántott, hogy elrontottam a gépet. :sad1:
Tegnap reggel egy gyönyörű vízimadár szállt le a kerti tavunk partjára. Biztos a szárazság miatt találta meg a mi "kis pocsolyánkat". A férjemmel mozdulatlanul álltunk a nappali ajtóban, bámulva a halászó hosszú lábú szürke tollú madarat. Sikerült is kifognia egy-két halat. De jó lett volna lencsevégre kapni, vagy lefilmezni ahogy halászik. Meg tudtuk volna mutatni délután a gyerekeknek és utána tudtunk volna nézni a neten, hogy micsoda madár lehetett őkelme.

Napocska:
Fényképezőtök :(

Az élmény viszont szenzációs lehetett

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése