Szerző Téma: Keresztelő ajándék  (Megtekintve 31134 alkalommal)

fkisjudit

• naposcsibe
  • **
  • HSZ: 169
  • Jutus
    • Jutus
Re:Keresztelő ajándék
« Válasz #30 Dátum: 2010. Június 1. 18:43:36 »
Sajnos sehogy,Veronika!Most én tudtam volna menni,de elutaztak Romániába a dédmamához,valahova Arad környékére.
Most hétvégén varrós találkozóra megyek,de azt igérték a gyerekek,hogy jövőhéten feljönnek hozzánk.Akkor végre láthatom az én kis csöpségemet!!!:DDD
Jutus

VeronikaBLne

• naposcsibe
  • **
  • HSZ: 120
« Válasz #31 Dátum: 2010. Június 10. 18:40:46 »
Ó, sajnálom.
De a várakozás talán könnyebben telik, ha elfoglalod magad.
Milyen nálatok a varrós-találkozó?

fkisjudit

• naposcsibe
  • **
  • Jutus
    • Jutus
« Válasz #32 Dátum: 2010. Június 11. 18:59:52 »
Fantasztikus volt a varrótalálkozó!Még nem voltam hasonlón és nagyon izgultam!Mindenki készített egy kis apróságot és kisorsoltuk ki,kinek adja.Én anyagokat kaptam Marikától,aminek külön örültem/örülök/,mert csodálom a munkáit!!!!  Nagyon sokat beszélgettünk,ismerkedtünk egymással,majd baglyot varrtunk kézzel,min tákat másoltunk,varrástachnikákat beszéltünk me és hasonló dolgok voltak.Nagyon örülök hogy megismertem ezt a kis csapatot!!!
Egyébként intézkedik a főnököm hogy ne unatkozzak így  7-16.30-ig dolgozok ,nem kell még külön elfoglaltság.:))
Mindennek eljön az ideje!!!/REMÉLEM/
Jutus

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 5952
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #33 Dátum: 2011. Március 19. 14:38:54 »
Lego tűzoltóság lett végül a befutó, meg a kötött cicácska amit a kötésekhez tettem be. Hímezni végül nem hímeztem, de fogok csak utólag, és borított az evangélikus énekeskönyvére.
A hímzés pedig kicsit felnőttes lesz, hogy örök borító lehessen a könyvön. Az igét  fogom ráhímezni , amit neki választott a lelkész, meg talán valami evangélikus jelképet ez még nincs kikristályosodva bennem de nyáron találkozok velük legközelebb addig elkészül.

Lassan eljutottam oda hogy fényképet is mutassak énekeskönyv borítóról, már jó pár hónapja megkapta keresztfiam.
Végül csak az az igét hímeztem rá amivel megkeresztelték.

Share Your Pictures!

Sajnos kép nagyon rossz lett pont ekkor ment tönkre a fényképező készített még képeket csak csúnya csíkosat:(
Napocska - :icon_sunny:Blogom

fkisjudit

• naposcsibe
  • **
  • Jutus
    • Jutus
« Válasz #34 Dátum: 2011. Március 19. 18:58:01 »
Így is nagyon szépen látszik a képen,nagyon jó lett!!!
Jutus

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #35 Dátum: 2011. Március 20. 12:13:14 »
Köszi:)

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #36 Dátum: 2011. Szeptember 4. 19:50:11 »
Mostanában ezt találtam keresztelő ajándékként, igaz nálunk épp nem aktuális

Nekem nagyon tetszenek, tuti ha lesz keresztelő a a családban baráti körben, akkor lesz valami ilyesmi.

A fotók erről a blogról valók és itt még rengeteg szépséget lehet találni érdemes körülnézni.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 4. 20:00:03 írta Napocska »

DominoStudio

• tojáshéj
  • *
  • HSZ: 1
Keresztelő ajándék
« Válasz #37 Dátum: 2012. November 14. 09:55:22 »
Ma több fórumot is átolvastam, hogy vajon ki milyen ajándékot keres erre az alkalomra.
Sokan bajban vannak, hogy vajon mit vegyenek a kicsinek - ruhát? ékszert? játékot?
De szinte senki sem gondol arra, hogy milyen praktikus ajándék lehet felkérni egy hivatásos fotóst vagy videóst erre a szép napra, hisz ez az ajándék nem csak a szülőknek/nagyszülőknek lesz egy örök emlék, de a kicsi is - aki korából adódóan nem fog emlékezni erre a napra - visszanézheti majd 15-20 év múlva.

Persze minden családban van már kamera és fényképezőgép, de ebben az esetben szegény családtagot teljesen kivesszük az ünneplésből, illetve egy hozzáértő szem mindig szebben és hitelesebben tudja visszaadni a nap szépségét.

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #38 Dátum: 2012. November 14. 14:05:40 »
Szerintem, azért nem jut ez eszébe egy keresztszülőnek, mert nem az ő dolga, hogy megszervezze ki legyen jelen egy keresztelőn. Szerintem ez a szülő feladata, mint ahogy egy esküvőn se a tanúk intézik ez. De szerintem egy nagyon jó ötlet.