Szerző Téma: 2009. nyári babák  (Megtekintve 12174 alkalommal)

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 5952
    • Tyúkanyó.hu
Re:2009. nyári babák
« Válasz #30 Dátum: 2010. Május 20. 06:21:20 »
Sziasztok

Kis helyzet jelentés, múlthéten voltunk mérlegelni. Kisasszony 9350g és 72 cm. Van már 2 teljes foga alul. A többit várjuk, ínye eléggé dagad hamarosan remélhetőleg kibújnak.

Enni még mindig a szokásos adagját eszi rendes kajákból és jó sok tejcit hozzá. Próbáltam tejpépet venni neki, hogy kicsit kevesebb tejet kívánjon. Hát szép kis ekcémás foltot szedtünk össze tőle. Most kezelgetjük, szépen múlóban van. Így a tejet mint olyat elfelejtem neki is mint nővéreinek. Ételekbe nővéreik bírják, de magába ők se nagyon fogyasztják, csak nagyon ritkán, nekik is előjön tőle ekcéma.

Héten megvolt második 1 órás éjszakázásunk. 10 hónap alatt nem is olyan rossz  :color:

Már egész lakást birtokába vette, édesen csattogva mászik mindenfelé. Kapaszkodva feláll és ha tud akkor oldalazva kapaszkodva közlekedik tárgyak közt, ha túl nagy a távolság akkor négykézlábra ereszkedik és úgy vált helyet. Biztonsági játékos.

Mi már gügyögésébe kezdünk bele érteni szavakat anya, add, gyere. Mutogatva is egyre több dolgot jelez.

Beszereztük az új gyerekülését már füles kicsike volt neki fel is avattuk Budapest-Szabolcs oda vissza 1 nap alatt. Szerencsére én jobban féltem úttól. ő egy rövid nyűglődéstől eltekintve nagyon jól bírta, ez volt az első út, amikor nagyobb távot tettem meg vele. Rokonság itt lakik közelben.

Legközelebb 2 hónap múlva megyünk mérésre és jön doktornéni oltani minket majd.

NaToth ti hogy vagytok? Közeledik lánykák 1 éves szülinapja nagyon. Tényleg kicsi lány mit fog kapni?
Napocska - :icon_sunny:Blogom

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 5952
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #31 Dátum: 2010. Július 8. 12:07:19 »
Úgy látszik csak magammal beszélgetek :( NaToth mi van veletek?

Kiscsaj lassan 1 éves 9730 g és 73 cm. Már 4 foga van.
Evése nem az igazi, szívesen eszik pár falatot mi kajánkból, de nagy mennyiséget semmiből se.

Kapaszkodva jár ,  már nem sietősen pár lépést megtesz 2 tárgy között kapaszkodás nélkül is. De hosszabb távokat csak mászással tesz meg. Egyedül kapaszkodás nélkül már biztonságosan áll.

Mutogat, babázik szeret bújócskázni és kukucskálni. Mutogatással hangjelzéssel eléri amit szeretne 
Napocska - :icon_sunny:Blogom

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6851
  • Tyúkanyó
« Válasz #32 Dátum: 2010. Július 8. 15:56:02 »
édes lehet :)
Az olvasó nők veszélyesek!