Szerző Téma: Etetőszék  (Megtekintve 6275 alkalommal)

NaToth

• Vendég
Etetőszék
« Dátum: 2010. Február 22. 08:06:15 »
7 hónapos lánykánknak szeretnénk lassan etetőszéket venni. Kérlek, adjatok tanácsot, hogy milyen szempontok szerint érdemes választani (fa vs. fém-műanyag, fontos-e, hogy dönthető legyen stb.)

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6895
  • Tyúkanyó
Re:Etetőszék
« Válasz #1 Dátum: 2010. Február 22. 08:11:29 »
Ha rám hallgatsz, a lehető legegyszerűbb ikeásat veszed (Antilop márka, pár ezer ft). Ennek levehető a tálcája, színtiszta műanyag, könnyű takarítani. Nem dönthető, de minek is? Mi dönthető székben ebédelünk?  :icon_tongue:
Nem tudom, van-e benne már gyárilag biztonsági öv, én külön vettem bele egy ötpontosat.
Az olvasó nők veszélyesek!

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 5972
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #2 Dátum: 2010. Február 22. 09:29:45 »
Most ilyenünk:

www.kepmegoszto.com
3. lánykámnak vettem, de nem vennék most se mást. Könnyű mosni és gyorsan szárad mert tiszta műanyag, nincs ami beigya a vizet. Kicsi helyen elfér, ha utazunk magunkkal tudjuk vinni. Ülésmagasítóként is használható kb. 4 éves korig használtuk.

2 nagynak ilyenje volt:

www.kepmegoszto.com
Szerettem ezt is, mert kis asztalként  is használtuk rajzoláskor Utazáskor sose tudtuk mérete miatt magunkkal vinni. Kicsit nehézkesebb lemosni és zuhany alá állítani.

Napocska - :icon_sunny:Blogom

NaToth

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2010. Február 23. 11:46:17 »
Köszönöm a válaszokat. Napocska, van ötleted, hogy a ti mostanitokhoz hasonlót hol lehet venni?

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #4 Dátum: 2010. Február 23. 13:11:12 »
Nehéz kérdés, ezt én lassan 10 éve vettem, leírni is sok :(
Pontosan ilyet mint a miénk nem találtam de ez a kettő hasonló lehet talán
Safety 1ST Székmagasító Compact folding
 http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/21148?storetype=store&store=25&pageno=1
vagy ez
Fisher Price hordozható székre tehető etetőszék
http://sztarjatek.unas.hu/shop_artdet.php?shop_id=8865&cikk=unas_470409

A mienk the first years fajta, de ahogy nézem már ilyen az ő weblapukon se szerepel.

Napocska

• Global Moderator
  • tyúkanyó
    • Tyúkanyó.hu
« Válasz #5 Dátum: 2010. Február 26. 08:09:52 »
Sikerült találnod széket? Milyen széketek lesz?

NaToth

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2010. Február 26. 11:55:19 »
még nem, de olyasmit szeretnék, amit ajánlottál. főleg az egyszerű tisztíthatósága miatt és azért, mert nem foglal plusz helyet, ami egy ilyen picuri lakásban, mint a miénk, eléggé fontos. szétnézek majd a vaterán meg itt-ott, hogy van-e olcsóbban. köszönöm mégegyszer a tippet :)

VeronikaBLne

• naposcsibe
  • **
  • HSZ: 120
« Válasz #7 Dátum: 2010. Április 12. 15:23:21 »
Szia!

Nekem annak idején az a fajta volt, amit Napocska mutatott a képen: asztal + szék egyben fából.

Hát olyan ne vegyél: Az én ikerfiaim másztak mindenhová ( >:D), így az etetőszék sem volt kivétel.

Hamar rá kellett jönnöm, hogy nem tudják úgy megcsinálni, hogy a szilárdsága teljesen megbízható legyen! Inog, nyeklett-nyaklott. Pedig nem vagyok egy "frászt hozzák rám" típus, de ez már sok volt nekem is.

Másfél évesek voltak a fiúk, mikor jött a hugicájuk... hát neki már csak az emléke volt meg az etetőszékeknek. Használhatatlanok voltak, így hamar tüzelő lett belőlük.

Sokkal biztosabb és könnyebben takarítható a műanyag, amit aztán én is kölcsönkaptam a lánykámnak. Összehajtható, kisebb helyen elfér.

Ha választanod kell, dönts a műanyag mellett!!!!!!!!