Szavazás

Milyen gyakran látogatod a fórumot?

naponta
1 (25%)
hetente többször
0 (0%)
hetente egyszer
3 (75%)
havonta
0 (0%)
csak a nyereményjátékok idején
0 (0%)

Összes szavazó: 4

Szerző Téma: Kíváncsiak vagyunk a véleményedre!  (Megtekintve 3051 alkalommal)

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6683
  • Tyúkanyó
Kíváncsiak vagyunk a véleményedre!
« Dátum: 2011. Április 8. 06:47:28 »
Kedves Olvasóink,
nagyon kíváncsiak vagyunk, Ti hogy látjátok a honlapot és a fórumot.
Olvassátok-e az összes témát, vagy csak egyet-egyet?
Ismeritek/használjátok a facebook-oldalunkat?
Ismeritek-e a honlapot is, vagy csak a fórumot látogatjátok?
Miről olvasnátok még szívesen?
Mit tartotok az oldal erősségének és gyengeségének?

Szóval bármi, ami eszetekbe jut az oldalról, és szeretnétek velünk megosztani... itt az alkalom!

Április hóban ez nyereményt ér! Azok között sorsoljuk ki április havi nyereményünket, akik megosztották velünk ebben a topikban a véleményüket.
Az olvasó nők veszélyesek!

Madulafa

• tojgli
  • *
  • HSZ: 6
Re:Kíváncsiak vagyunk a véleményedre!
« Válasz #1 Dátum: 2011. Április 8. 17:12:37 »
Sziasztok!

Valamikor véletlenül találtam erre a honlapra, és habár csak havonta egyszer - kétszer tudok belépni, olyankor át szoktam böngészni a még nem olvasott írásokat, hozzászólásokat is.
Nem vagyok közösségi oldal tag, ezért nem is olvasom azokat, és sajnálom, hogy ezáltal hátránnyal indul bárki, aki hozzám hasonlóan nem "tagolódott". Azt, hogy blogot nem írok, inkább elfogadom hátránynak.

További sok sikert, minden jót, és áldott húsvétot mindenkinek!

N.

Timi

• tojáshéj
  • *
  • HSZ: 3
« Válasz #2 Dátum: 2011. Április 8. 20:50:08 »
Sziasztok :)!
Én még csak ismerkedem az oldallal, tetszik :)
Egy kicsit megakadtam mikor hozzászólást akartam írni, mert nem találtam rá opciót, aztán kizárásos alapon a "válasz" lehetőséggel sikerült :)
Sok jó olvasni való van, hasznos témákat böngészhetek, nem mellesleg, örülök a havi játéknak :)

csmarta24

• tojgli
  • *
  • HSZ: 9
« Válasz #3 Dátum: 2011. Április 9. 07:05:30 »
nagyon tetszik az oldal, sok jó olvasnivalót találok és a játékok is tetszenek:)

Monica

• tojgli
  • *
  • HSZ: 25
« Válasz #4 Dátum: 2011. Április 10. 16:37:20 »
Igazából én csak a fórumokat szoktam olvasgatni, hetente egyszer benézek és az új hozzászólásokat elolvasom. Véleményezni időhiány miatt nem szoktam.
Facebook elérhetőségről nem tudtam, és azt sem, hogy van honlap.
De majd most megkeresem!

divin

• tojgli
  • *
  • HSZ: 42
« Válasz #5 Dátum: 2011. Április 27. 10:52:47 »
Sziasztok!

Én a Tyukanyo.hu-ról jutottam erre az oldalra. Azt a barátnőmtől tudtam meg, amikor megláttam nála az onnan "származó" horgolt tyúkocskát. Azóta oda, és ide is be-benézek. Közösségi oldalaknak én sem vagyok tagja és blogom sincs, de szeretek játszani is. Karácsony előtt tetszett az ajándék ötlet rovat, de például az elfelejtett horgolásmintákhoz is innen kaptam segítséget (kreatív technikák). Sajnos időhiány miatt sokszor csak nézegetem a szép munkákat, nehezen fogok hozzá bármihez, bár elsős kisfiam folyton barkácsolni akar. Nem tudom, a hírlevél megszűnt-e, mert én október körül kaptam utoljára, pedig az is jó volt (pl. naptár). További sok sikert kívánok.

Zsuzsi

• Global Moderator
  • tyúkanyó
  • HSZ: 6683
  • Tyúkanyó
« Válasz #6 Dátum: 2011. Május 3. 07:45:00 »
Kedves Fórumozók,
köszönjük az eddigi véleményeket, számunkra nagyon hasznosak a visszajelzéseitek.

Hírlevél nem szűnt meg, csak úgy látjuk, nem akkora rá az igény, mint szeretnénk, ezért meglehetősen megritkultak. De jó hír, Divin  :color: épp most készül a tavaszi szám!

Továbbra is sok szeretettel várjuk a véleményeket, kritikákat, észrevételeket!  :icon_flower:
Az olvasó nők veszélyesek!